Hizmet ve Eğitim Şartlarım

Hizmet Şartlarım

 1. Eğitimlerimde maddi kazanç ilk planda değildir, eğitim alacak kişi, grup veya firma ile yapılacak görüşme sonrasında eğitim içeriği belirlenmektedir.
 2. Gayrimenkul ofisleri ve kurumsal firmalar için çalışmaya yeni başlayan gayrimenkul danışmanlarının oryantasyon eğitimi ve sektöre girişte temel gayrimenkul danışmanlığı eğitimleri vermekteyim. Bu eğitimi dönemsel olarak talep edebileceğiniz gibi uzun süreli iş birlikleriyle mevcut gayrimenkul danışmanlarınızın sürekli eğitimi ve yeni danışmanların oryantasyon ve sektörel eğitimleri konusunda kurumsal eğitim hizmeti sağlayabilirim.
 3. Gayrimenkul danışmanlık ofislerinden bağımsız olarak verdiğim eğitimlerde ilişki kurduğum başarılı danışman adaylarını anlaşmalı olduğum gayrimenkul firmalarında görev  alması için referanslarda bulunuyorum.(Sizde eğitimli ve belirli vizyona sahip gayrimenkul danışmanı adayları istemez misiniz?)
 4. Vermiş olduğum eğitim hizmetlerinde imkanlar dahilinde ve uygunluğuma bağlı olarak şehir dışı eğitim programlarında oluşturabilirim.

Eğitim Şartlarım

 1. Kurumlara ve firmalara gayrimenkul sektörü üzerine özel eğitimler vermekteyim, bu eğitimler hem teori hem uygulama olarak verilmektedir. Eğitimlerime ilişkin detaylara ‘Yetkinliklerim&Eğitimlerim’ kısmından ulaşabilirsiniz.
 2. Eğitim almak isteyen bireylerle birebir veya kendi oluşturduğum gruplar içerisinde grup eğitimleri vermekteyim.(Talebe göre)
 3. Eğitim almak isteyen gayrimenkul ofislerine kendi eğitim gruplarını oluşturmak kaydıyla eğitimler vermekteyim.
 4. Eğitim ücretleri alınacak paket eğitimlere ve eğitim verilecek grubun genel durumuna göre değişkenlik göstermekte olup eğitimle ilgili ücret bilgisini birebir görüşmede verilecektir.(Yüz yüze veya İnteraktif görüşme)
 5. Eğitim için ön talepleri mail yolu ile alıp ön görüşmeden(Yüz yüze veya İnteraktif) sonra uygunluğa bağlı olarak kesin tarihler belirlemekteyim.
 6. Eğitim için ekipmanların teminini eğitim talep eden kişi veya kurum tarafından sağlanacak olup, alınacak eğitimin durumuna göre ekipmanlar değişiklik gösterebilir bunlarla ilgili olarak bire bir görüşme de talep edilen eğitimlere göre ihtiyaç duyulacak ekipmanlar (veya ikameleri) belirlenecektir.
 7. Eğitimlerime ilişkin hazırladığım eğitim kitapçıklarım bulunmakta olup, eğitim sırasında ilgili kitapçıklar eğitim alan kişilere kaynak olarak verilecektir.

Soru ve Sorunlarınız İçin

 1. Sitem üzerinde paylaştığım yazılara ilişkin olarak sorularınızı çok derine girmeden yüzeysel olarak cevaplamaktayım.
 2. Gayrimenkule ilişkin olarak soru ve sorunlarınız eğer uzmanlık gerektiren cinstense belirli bir ücret karşılığında cevaplamaktayım.
 3. Gayrimenkule ilişkin soru ve sorunlarınızı yazı içeriğine bağlı değilse lütfen mail olarak yollayınız, yorumlardan istenilen yardımlara dönüş yapmıyorum.
 4. İş yoğunluğumdan dolayı mail ve yorumlara ancak müsait oldukça dönüş yapabilmekteyim. (Özel hizmete bağlı sorular hariç)